Działka rolna Tarnawa Dolna
Tarnawa Dolna, małopolskie
- 190 000 zł
- 9 581 m²
- 19,83 zł/m²
Monika Połatyńsk...
Skontaktuj się
Działka rolna Tarnawa Dolna
Tarnawa Dolna, małopolskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Działka rolna Tarnawa Dolna
Zaktualizowane: 16 maja 2026
190 000 zł 9 581 m² 19,83 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 190 000 zł (19,83 zł/m²)
- Działka: rolna, 9 581 m²
- dojazd drogą nieutwardzoną
- Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: REMAX-5976/3123/OGS
Lokalizacja
- Adres: Tarnawa Dolna, Zembrzyce, suski, małopolskie
Opis nieruchomości
KORDIAN OCHOCKI
Agent prowadzący
Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch przyległych działek o łącznej powierzchni 9581m².
Działki kształtem są zbliżone do prostokątnego, a teren jest nieco nachylony.
Prezentowane działki to idealna inwestycja dla osób ceniących sobie bliskość natury, piękne widoki, spokój i ciszę. (...)
694 486...
694 486 486